Aktuális hírek

ASP logo

2019. május 25-én 14 és 20 óra között kerül megrendezésre a Mosolynapi Családi Piknik. Az ingyenes gyermeknapi rendezvénynek az Európa Park, szabadtéri színpad, zenepavilon és környéke ad otthont. Hozz magaddal egy plédet, és némi elemózsiát, hiszen a rendezvény nem vásárlásról, hanem az élményekről szól.

Mosolynapi családi piknik

A délutánt Bíró Melinda és Apagyi Miklós gyerekműsorával nyitjuk. A legkisebbeket a Tekergő Bábszínház „Cilike a hiszékeny egérke” című bábelőadása várja. Ezt követően a nagyatádi MintAgyerek zenekar lép a színpadra. A mosolynapi programokat a Roxinház 18 órakor kezdődő Dr. Bubó előadása zárja.

A nap folyamán ügyességi játékok, kreatív sarok, légvár, mászófal, Kidsatlon ötpróba színesíti a programokat, melyek teljesítését követően garantáltan „mosollyal” távozol.