Aktuális hírek

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Berzsenyi utca II. szakaszának – (Marczali Henrik utca- Kazinczy utca közötti szakasz) – kivitelezési munkálatai 2019.04.04-én (csütörtökön) 9.00 órakor kezdődnek. Az utca ezen része építési területnek minősül. Az ottlakók bejutását minden esetben segítik az építési vállalkozó munkatársai.

A szakasz felújítására tervezett időtartam 3 hét. A munkálatok során mindkét oldalon a szegély, valamint az összes víznyelő rács cseréjére sor kerül. A munkálatok zárásaként egy teljesen új aszfaltburkolat kerül terítésre. A kijelölt szakasz építési terület. Kérjük az autósokat, hogy a táblákat önhatalmúlag ne távolítsák el és behajtással ne akadályozzák a munkálatokat. Kérjük a tisztelt lakosság és a gépjárműtulajdonosok türelmét és megértését!