Közalapítványok

Marcali Város Óvodáiért Közalapítvány - Marcali, Posta köz 3.

A Marcali Város Óvodáiért Közalapítványt 1996-ban hozta létre Marcali Város Önkormányzata. 3 főből álló kuratórium vezeti, amely tevékenységét társadalmi munkában végzi az Alapító Okiratnak és a hatályos jogszabályoknak megfelelően. Az alapítvány célja: az óvodai nevelés, oktatás, képességfejlesztés, és ismeretnyújtás segítése. Az alapítvány bevételei az elmúlt években a személyi jövedelemadó meghatározott részének az adózó rendelkezése szerint kiutalt összegből, valamint egyéb támogatásokból származtak.
A kuratórium minden évben az óvodákat a gyermeklétszámnak megfelelő arányban támogatta nevelő - oktató munkájukhoz szükséges eszközök vásárlásával (munkakönyvek, játékok, tornaszerek).
Kérjük, amennyiben egyetért a közalapítvány céljaival, és azt támogatni szeretné, az alábbi számlaszámra való utalással, illetőleg 1%-ának felajánlásával megteheti.
A Közalapítvány bankszámlaszáma: 10403947-39412126-00000000
A Közalapítvány adószáma: 18765625-1-14

Alapító okirat (pdf)

Éves beszámolók:
2013. (pdf) 2014. (pdf)

2015. évi beszámoló (pdf) melléklet (pdf)